Šampon Gottlieb EGG Base vaječný 300 ml
Kód: 10.126Související produkty

Přírodní masová pochoutka z kachního masa formovaného do měkkých kostiček.

100% vepřová mega kost s kousky čerstvé šunky. 100% přírodní a hypoalergenní kost. Vhodné pro střední a velká plemena.

Sušená pochoutka v podobě hovězího vemena. Závěs obsahuje 100 g sušeného hovězího vemene. Jedná se o čistě přírodní produkt.

Magnum Duck and Rawhide stick je přírodní masová pochoutka pro psy - tyčka z hovězí kůže obtočená plátkem lahodného kachního masa.

Měkká, přírodní masová pochoutka z kachního masa formované do měkkých proužků, které se snadno dělí na menší kousky.

Měkká, přírodní masová pochoutka pro psy s jehněčím masem formované do měkkých proužků.

Měkká, přírodní masová pochoutka z kachního masa formovaného do malých kostiček

Měkká, přírodní masová pochoutka z kachního a rybího masa formovaná do měkkých plátků, které se snadno dělí na menší kousky.

Drobné masové kostičky vyrobené ze 70% čerstvého masa. Poloměkké, silně aromatické a dobře stravitelné. Bez obsahu lepku.

Měkká, přírodní masová pochoutka z kachního masa, formovaná do tenkých proužků.

Přírodní masová pochoutka pro všechny psy - hovězí kolagenová tyčka obtočená filetem lahodného kuřecího masa.

Měkká, přírodní masová pochoutka z kuřecího masa formovaná do měkkých proužků, které se snadno dělí na menší kousky.
Detailní popis produktu
Gottlieb Vaječný šampon určený speciálně při potížích s třepením a lámavostí srsti.
- Zabraňuje vzniku lupů a příjemně voní.
- Zároveň chrání srst před nadměrným maštěním a tvoří ochranný film na kůži a srsti.
- Chrání srst proti rychlému provlhnutí.
- Šampón je určený pro všechna psí plemena a stáří psů.
- Díky makadaovému oleji bude mít pejsek krásně hebkou a jemnou srst.
Návod k použití:
Šampon rozetřete na vlhkou srst a roztírejte do doby, než se vytvoří pěna, následně nechte 3 minuty působit.
Poté opláchněte vodou a vytřete do sucha.
Doplňkové parametry
Kategorie: | Kosmetika, péče, hygiena |
---|---|
EAN: | 8710444920100 |
Druh: | Šampony a kondicionéry |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.